Home » Životní styl » Hokej Brno nabízí atraktivní akce pro jednotlivce i skupiny

Hokej Brno nabízí atraktivní akce pro jednotlivce i skupiny

Hokej Brno je tu pro amatéry, začátečníky i celoživotní hráče. Zde si přijde na své každý, ať už ten, kdo se rozhodl s hokejem začít. Stejně tak i ti, kdo hrají hokej po celý život a je tento sport jejich vášní. Na veškerých akcích je striktně dodržena vyváženost výkonnosti. Důraz je kladen na efektivní výuku. Vše se děje pod vedením profesionálních trenérů s platnou licencí a dlouholetými zkušenostmi.
rozhodčí a hráči

Někteří trenéři působili či působí coby hráči nejvyšší hokejové soutěže v České republice. V rámci tvorby tréninkových programů jsou využity rovněž moderní prostředky, které se používají v proslavené hokejové velmoci, jakou je Kanada.
puk, hokejka a helma

Kompletní služby aneb každý si přijde na své

Ať už jste amatér, profesionál nebo rodič či tvoříte firemní tým, jste vítáni. Hokej Brno zajistí akce na klíč v té nejlepší kvalitě. Od zápasů, individuální lekce až po školy v zahraničí. Vše na základě vašeho požadavku. Pro skupiny a týmy je k dispozici nabídka cenově zvýhodněných programů v rámci tréninků.

Amatérům patří led

I úplný začátečník se může proměnit v hokejového hráče. Díky propracovanému systému tréninků se lze vše naučit či více zdokonalit hokejové dovednosti. Tým profesionálních trenérů je k dispozici se tak každému jednotlivci věnovat a rozvíjet hokejový um na ledě i mimo něj. Na tréninku jsou používány výhradně moderní tréninkové pomůcky i metody, které jsou uzpůsobeny pro amatérské i hobby hráče všech výkonností.
puky na ledě

Kouzlo přátelského utkání

Pokud tvoříte firemní tým či máte partu hokejových nadšenců a nechcete již hrát jen mezi sebou, najdete zde řešení, kdy si tak budete moci zahrát s novými protihráči. Bude vám sestaven rozpočet, jehož součástí je relativní část nákladu za nájem ledu, dva sudí, dva kouče a časomíru. Na základě přání je možno zajistit i občerstvení a eventuálně i maséra apod.

5/5 - (1 vote)