Home » Zábava » Venkovní žaluzie jistě oceníte

Venkovní žaluzie jistě oceníte

Chcete-li se zbavit nepříjemného slunečního záření, sálajícího tepla z venkovního prostředí, vtíravých pohledů zvenčí, a ještě mnoha dalších nežádoucích jevů, tak si jednoznačně pořiďte venkovní žaluzie https://www.technorol.eu/venkovni-zaluzie a můžete si být jisti tím, že s nimi budete spokojeni.
cihlová fasáda.jpg

Nejen stín, ale i celá řada dalších výhod k tomu

Venkovní žaluzie toho totiž umí ještě daleko více, než jen vytvářet stín, tak jako to dělají žaluzie vnitřní. Venkovní žaluzie se, jak již název napovídá, upevňují z vnější strany domu do okenního prostoru, a právě díky tomu, že jsou umístěny vně oken, tak vám jednoduchým pootočením lamel nezajistí jen stín, nýbrž se postarají i o to, že se vaše okna a spolu s nimi i navazující místnosti nebudou přehřívat, což je něco, co žádná vnitřní žaluzie nezvládne. Ovšem vnější žaluzie nepracují jen v létě, ale podobným způsobem pracují i v zimě. V zataženém stavu se hravě postarají o to, aby naopak vaše vnitřní teplo zbytečně neutíkalo ven, čímž ochrání vaši peněženku před zbytečnými výdaji za topení.
A mají ještě několik dalších předností k tomu. Každý, kdo se rád dobře vyspí, je jistě ocení. Pokud váš pokoj sousedí s hlučnou či osvětlenou ulicí, budete mít o to větší důvod k radosti z ničím nerušeného spánku, který vám vnější žaluzie dopřejí. Účinně totiž tlumí nejen světlo, ale také hluk přicházející zvenčí.
modré žaluzie.jpg
Hladinu okolního zvuku dokáží snížit až o několik desítek decibelů, což rozhodně není zanedbatelné. Navíc se s nimi budete moci cítit více v bezpečí. Takto opatřená okna se staženými žaluziemi už na první pohled působí výrazně nedobytně, takže si všichni zloději rozmyslí, zda vás vůbec navštíví. A na místě je také uvést, že okna s venkovními žaluziemi nejsou pouze nedobytná, ale také působí vizuálně atraktivně a zajímavě ozdobí všechny moderní i klasické budovy.

5/5 - (1 vote)